ISG-ARTWEB TABANLI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ OTOMASYONU

ISG-ART, işletim sistemi tabanlı iş sağlığı güvenliği yazılımlarının komplike yapısından farklı olarak; Kullanımı kolay, hızlı öğrenilebilir ve sürekli güncelleme alan yapısı ile iş sağlığı ve güvenliği firmalarına web tabanlı otomasyon sistemi hizmeti sunmaktadır.
Bulut Servisi

1- Bulut servisi hizmetimiz sayesinde verilerinizin kaybolmamasını sağlayarak geçmiş döneme ait tetkiklerinize ağ bağlantısı her yerden ulaşabilirsiniz.

2- Genel olarak bulut depolama alanının yetersiz kalabilmesi gibi bir sorun ile karşılaşmanız mümkün değil; dilediğiniz anda depolama alanınızı artırabilmeniz mümkündür.

3- Verilerinizin yedeklenmesi ve depolanması olurken, bilgi güvenliği politikamız kapsamında veri dosyalarını güvenli bir biçimde depolanmaktadır


Cihaz Entegrasyonu

1- Odyometri

2- Solunum Fonksiyon Testi (Sft)

3- Laboratuvar Cihazları


Sistemimiz ile laboratuvarınızda bulunan cihazların entegrasyonunu yapılarak manuel veya tetkik sonuçlarının word,excel gibi ortamlara girilerek raporlandırma sürecine son vererek hata payını azaltarak tetkiklerin raporlandırma otomatik sistem üzerinden teslimi ile müşterilerimize güvenilir ve hızlı hizmet vermekteyiz.