KAZAN-KAZAN


İşbirliği kapsamında MRI, CT ve Mamografi Görüntülerinizi raporlayıp size sunacağız. Bulunduğunuz bölgede maliyetlerin yüksek olması size avantaj sağlayabilir. Rakip firmaların Maliyetinden daha düşük bir maliyeti bizimle birlikte sağlayabilirsiniz. Böylelikle avantaj sağlayarak bulunduğunuz bölgede daha uygun fiyatlarla seçilme şansınızı arttırabilirsiniz.

Tercih edilen Siz olun.

Entegre Yazılımlarımız sayesinde ekibimizi ve sunucularımızı hizmetinize sunmaktayız. Kendi bünyenizde yüksek maliyetli işçi, uzman ve doktorlar bulundurmaktan kaçınarak taşeron ile riskinizi azaltabilirsiniz.

Çinde işçilik maliyetinin düşük olması sebebiyle Tüm Teknoloji devlerinin çinde üretim yapması ile daha ucuza daha fazla ürün satabilmelerini sağlamaktadır. Benzer durum sağlık sektöründe de geçerlidir. Türkiyede sağlık hizmet maliyetinin düşük olması sayesinde sizde bölgenizde bunu avantaja çevirerek kazancınızı arttırabilirsiniz. Biz Türkiye Merkezli bir Sağlık hizmet Sağlayıcısı olarak Size bu işbirliğini sunmaktayız.

Tecrübemize Ortak Olun

Uzmanlık Alanımız olan Teleradyolojide yıllarca biriken bir Tecrübemiz bulunmaktadır. Yurt içinde aylık bazda 67000 acil hastaya desteğimizi sağlayarak ortalama 47 dakika içerisinde radyoloji yorumlama ve sonuçlandırma sağlıyoruz. Rutin bazda günlük ortalama 3500 radyoloji görüntüsü sonuçlandırıyoruz.

Bizim Kalite Belgelerimize Sizde ortak olun

ISO belgeleriniz olmadığı halde işlerinizi bizimle paylaşarak bizim belgelerimizden ve belgeye sahip profesyonel ekibimizden faydalanabilirsiniz.